-->

Sağlık ve İletişim Konulu Sertifikalar Verildi

18 Ocak 2023

Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı tarafından idari personellere yönelik “Sağlık ve İletişim” temasında düzenlenen hizmet içi eğitim programını tamamlayanlara sertifikaları verildi.

Rektörlük İdari Birimler Toplantı Salonunda gerçekleştirilen sertifika programına; Genel Sekreter İhsan Ağcan, Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Temel ve Nihani Yıldırım, Personel Daire Başkanı Mustafa Tanrıkulu, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü Özlem Başaran ve Hizmet İçi Eğitim Şube Müdür V. Özkan Gerboğa ile eğitim programına katılan idari personel katıldı.

Sertifika töreninde konuşan Genel Sekreter İhsan Ağcan, hizmet içi eğitim programına katılan idari personeli tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.

2-30 Aralık 2022 tarihleri arasında her Cuma Kongre Merkezi Yeşil Salon’da gerçekleştirilen eğitim programı kapsamında, alanında uzman akademisyenler tarafından 12 farklı konuda eğitim verildi.

Eğitim programında; Öğr. Gör. Tuba Kaya Benli “Vücut Biyomekaniği, Fiziksel Aktivite ve Egzersiz”, Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Kocaağa “Egzersiz Sürecinde Beslenme”, Arş. Gör. Semih Karaman “Uyku, Spor ve Performans”, Dr. Öğr. Üyesi Ömer Osman Pala “Vücut Mekaniğinin Doğru Kullanımı”, Dr. Öğr. Üyesi Songül Çağlar “Uyku Sağlığı, Başarılı Bir Hayat İçin Uykunun Önemi”, Prof. Dr. Muhittin Tayfur “Diyetetik Beslenme” (2 ders), Dr. Öğr. Üyesi Taha Gökmen Ülger “Yeterli ve Dengeli Beslenme”, Dr. Öğr. Üyesi Simge Coşkun Palaz “Kişisel Bakım”, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Sansi “Egzersiz Sakatlıkları ve Korunma Yolları”, Uzm. Psikolog Evgin Miçooğulları “Stres, Çatışma Yönetimi, Yılmazlık, Duygusal Dayanıklılık Esneklik ve Özgüven Oluşturma”, Prof. Dr. Mehmet Altınöz “Etkili İletişim” ve Öğr. Gör. Bülent Baloğlu “Ekip Çalışması, Ekip Yönetimi, İşbirlikçi Bakış Açısı Geliştirme, Kriz Yönetimi” başlıklarında sunum yaptı.

 

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 253 45 17 Fax: +90 374 253 46 34
  • EPosta: personelibu.edu.tr
Top