-->

Görsel İçerik Oluşturma ve Düzenleme Eğitimi Belge Töreni Yapıldı

23 Haziran 2023

Üniversitemizde görev yapmakta olan idari personele yönelik Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 7 Haziranda başlayan Görsel İçerik Oluşturma ve Düzenleme Eğitimi tamamlandı.

Eğitim BAİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Orhun Türker tarafından verilen eğitime Güzel Sanatlar Fakültesi Bilgisayar Laboratuvarında gerçekleştirilecekti.

Eğitimin son gününde Genel Sekreter İhsan Ağcan, Genel Sekreter Yardımcısı Nihani Yıldırım, Personel Daire Başkanı Mustafa Tanrıkulu, Güzel Sanatlar Fakültesi Sekreteri İbrahim Güler de eğitime katıldı.

Eğitim sonunda Genel Sekreter İhsan Ağcan, çağın şartlarına uyum sağlayacak ve çalıştıkları kurumların gelişimine katkıda bulunacak personel yetiştirmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda hizmetiçi eğitimlere ara vermeden devam eden Personel Daire Başkanlığına teşekkür ediyorum. Böyle özgün bir eğitime eğitmen olarak katkı sağlayan Dr. Öğr. Üyesi Orhun Türker Hocamıza ve kursiyerlere de ayrıca teşekkür ediyorum, dedi.


Personel Daire Başkanı Mustafa Tanrıkulu da bu eğitimin kur kur verilmeye devam edeceği müjdesini verdi.

Eğitim programı teşekkür ve katılım belgelerinin takdimi sonrası fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 253 45 17 Fax: +90 374 253 46 34
  • EPosta: personelibu.edu.tr
Top